Adana gay sohbet blogları için tumblr wordpress blogger servislerini tercih ettik

Akıllı site nedir?

(Merhaba, yazımız daki linkler güncellenmiştir. Yazıda paylaşılan bilgi eski sitelerden bahseden bir yazı olup konu ve içerik değiştirilmemiştir. O yüzden hangi site nerde ne nerde diye karıştırabilirsiniz. Yenilenen linklerin keyfini çıkarın )

Adana gay sohbet bloglarımızda sürekli güncel içerik bulabilirsiniz. Adana gay sohbet bloglarımız sürekli farklı isimlerle açılmış çeşitli ve belli başlı blog servislerinin bize sundukları alt yapılardan ibarettir. Dilerseniz Adana gay sohbet bloglarımızı birlikte inceleyelim. İncelemeden önce bloglarımızın alt yapılarını oluşturan şu büyük isimlere lütfen dikkat. Google blogger, tumblr, wordpress buddypress ve tabiki diğer sosyal medya bloglarımızı saymıyorum. Çünkü çalışmalarımızı daha çok, ayrıca websitesi arayüzü imkanı veren altyapıları tercih ediyoruz. Örneğin tumblr bir sosyal medya platformu, Ancak ayrıca bir web sitesi hizmeti olarak da kullanabiliyorsunuz. Keza wordpress te öyle bir alt yapı sunmakta. Ancak bu servsilerin bazılarının site tarafı, bazılarının da sosyal platform tarafı daha gelişmiştir. Örneğin wordpress site tarafı daha gelişmiş bir yapı sunduğu için travesti ve adana gay sohbet bloglarımız bu platformlar üzerine kuruludur. İnternetteki travesti sitelerinin bğyğk bir çoğunluğu sunduğu kolaylıklardan ötürü wordpress siteleri tercih ediyor. Bu tarz sitelere kısaca akıllı site diyorlar… Biraz daha ayrıntı isterseniz. Okumaya devam ediniz

Akıllı site nedir ?

Akıllı site aslında akıllı falan değildir. İnternet çağının gelişimiyle birlikte kodlama, yani programlama bilmeyen kişiler için sunulan hazır websitesi alt yapılarına akıllı siteler denir. wordpress vb. büyükler özellikle en çok tercih edilenlerdendir ve kendi alan adınız ile birlikte size site yapma şansı sunarlar. Bu platformların üzerine sitelerinizi kurup istediğiniz gibi tasarım yapabilirsiniz. Özellikle travesti sitelerinin büyük bir çoğunluğunun wordpress üzerine kurulu olduğunun altıni çizeyim…travesti siteleri diyorum çünkü bu sektörde travesti kelimesi aranma marjı en yüksek olan kelimelerden biri. Neyse konuya dönecek olursak, önemli olan akıllı site sahibi olmak değil. Bu tarz akıllı siteleri yönetebilmek gerekiyor. Örneğim ben çok çok temel kodlama ve hazır kodlar üzerinde değişiklik yapabiliyorum. Ama bunun önemi yok zira akıllı sitelerde kodlama bilmenize gerek yok. Şahsi travesti bloglarınızı oluşturmak için kodlama bilmenize bu işlerden anlamanıza gerek yok. Ama akıllı siteleri yönetmek de tek başına çok kolay bi olay değil. Emin olun yine de çok şey bilmek gerekiyor.. Uğraşmak ve emek vermek gerekiyor. Neyse işte akıllı sitenin ne olduğunu az çok anlamış bulunuyorsunuz.

 

Şimdi akıllı sitelerden önce bahsettiğimiz konumuza dönecek olursak.. İnternette size, site yapmanıza olanak tanıyan bir çok platform var.. Özelliklede yetişkin içerikli siteler için bile yeterince uyumlu ve yasal olarak uygun…Şimdi konumuza dönecek olursak.. yukarıda bahsi geçen platformlarda oluşturduğum travesti bloglarıma erişmek için aşağıdaki bilgilere bakabilirsiniz. Kendi travesti blogunuz için kolay bir şey arıyorsanız tumblr son derece etkili ve güçlü bir fotoblog alt yapısı sunuyor..

İşte Adana gay sohbet tumblr sitemizin hikayesi

Tumblr: Öncelikle şunu biliniz.. tumblr sitemiz kapansa bile yıllarca adı değişmeden ilk sayfada kalacak 🙂 ve girmek için herkes dns değiştirecek. Hiç değişmeyen bir isim her zaman avantajdır. hesabımızdaki Adana gay sohbet bloğumuza söz konusu altı çizili kelimeyi tıklayarak gidebilirsiniz. Bu site tumblr platformu üzerine kurulu herkese açık bir websitesidir. Ancak ben site içeriğinin görülmesini istemediğim ve projemi birazcık daha aktif bir hale getirmek istediğim için giriş sayfasına Adana gay sohbet sitelerine link veren bir giriş sayfası oluşturdum.

blogger veya tumblr alt yapılı sitelerimizi ziyaret etmek isterseniz yine buradaki Adana gay sohbet kelimelerine tıklayabilirsiniz… Ah blogger ah.. 🙂 Google’un ilk çocuğu.. Aslında son derece güçlü ve sade bir blog altyapısı sunuyor. Her türlü yetişkin içerikli sitelerinize müsaade etmesinin yanı sıra güçlü bir seo sunduğu da ayrı bir gerçek… Son derece güzel olan bu tasarım harikası adana travesti bloğumu da yeni projeme yönlendirmiş bulunuyorum… Altı çizili adana travesti kelimelerine tıklayarak siteye ulaşabilirsiniz. Birde travesti kelimesine özel olrak çalıştığım bir diğer tumblr sitem var 🙂 ve özellikle tumblr da paylaştığım içerikler twitter hesabımızda otomatik olarak paylaşılmaktadır. E tabi twitter da da ayrı paylaşımlar söz konusu. Bu yüzden paylaştığımız herşeyi görmek için tumblr hesabımızı pinterest hesabımızı, google plus, wordpress ve twitter hesaplarımızı ayrı ayrı takip etmen daha eğlenceli olabilir. Ama sadece twitter hesabınız varsa işte size twitter hesabımız gay sohbet. Biribirnden güzel içeriklerimizin çoğu zaten twitter hesabımızda paylaşılıyor